Her Türlü Veri İletişimindeki Çözüm Ortağınız

TDM, müşteri odaklı yönetimi ile müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerin teknik ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi proje çözümleri sunmaktadır. TDM, çözüm üretirken mevcut yapıyı analiz edip müşteri isteğine uygun, genişleyebilen yapılar oluşturmaktadır. Temel ilkesi kalıcı ve sürekli hizmet olan TDM, satış öncesi verdiği destek ve danışmanlığı satış sonrasında da vermeye devam ederek 7 gün 24 saat müşterisinin yanında yer almaktadır. Müşterisinin başarı ve gelişimini kendi başarısı olarak gören TDM, bu şekilde birebir yaklaşımla müşteri ile arasında interaktif ve profesyonel bir bağ oluşturmaktadır.

TDM, son kullanıcı proje satışı yanı sıra, etkin bayi kanalı sayesinde Türkiye’ nin her iline profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Firmamız bilginin paylaştıkça büyüdüğüne inanan bir felsefe de çalışmaktadır. Dolayısıyla çözüm sunduğu firmalara ve bayilerine gelişen teknolojiler ile ilgili sürekli bir bilgi akışı sağlamaktadır. Bu sinerjiden faydalanmak size bir telefon kadar uzak.

TDM her türlü aktif cihazları kullanarak müşterilerine özel çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. Şirket konseptine bağlı olarak sürekli gelişen ve büyümeyi hedefleyen TDM, müşterilerinin teknik ihtiyaçlarını önceden saptayarak, bu ihtiyaçlara uygun anahtar teslim çözümler üreten bir ‘Sistem Entegratörü’ dür. Teknoloji, deneyim ve insan gücünden oluşan üç temel faktörü müşteri odaklı yönetim felsefesiyle birleştiren TDM, sektörde rekabet yaratarak yeni teknolojik gelişmeleri desteklemekte ve bizi ileriye taşıyacak her türlü ‘Networking’ projesinde yer almayı istemektedir.

Destek Programlarımız

– Geniş Alan Ağları ve Entegrasyonları
– Fiber optik ve ethernet altyapı kurulum ve desteği,
– Endüstüriyel haberleşme sistemleri kurulum ve desteği,
– Türk Telekom TSDNET şebekesi için TDM ürünleri
– Newbridge, DXX TTNET şebekesi için, HDSL/ADSL ürünleri
– Türk Telekom Hat başvuru ve takibi,
– SDH ve PDH ürünleri
– Ses/veri/görüntü ürünleri
– Geniş alan ağları kurulum ve desteği,
– Video Konferans ürünleri – Polycom
– E-eğitim, VPN, VPDN, ISDN, internet Security
– Yerel Alan Ağları
– Firewall, Switch, v.s. ürünler
– SIP server kurulum ve desteği.

Sertifikalarımız

OHSAS 27001

27001

ISO 22301

ISO_22301_tr

OHSAS 18001

OHSAS_18001_tr