Zyxel ürün gurubu içinde TDM in uzman çözüm ortağı olarak kurulumunu yaptığı Adsl, Shdsl, wifi ürünleri, kullanım kolaylığı, düşük maliyeti ve başarılı performansı ile müşterilerimizin beğenerek kullandıkları ürünlerdir. Özellikle XDSL hatlardaki başarılı performansı, şebeke tarafındaki kayıpları egale etmesi ve buna bağlı olarak hattın sürekliliği konusunda rakipsiz bağlı kalma yeteneği ile rakiplerine fark atmaktadır. VPN ve VOIP destekli ürünler ile az şubeli müşterilerimizin istediği çözümlerde çalışma başarısının yanı sıra düşük maliyeti de müşterilerimizi cezp etmektedir.
Zxyxel’ in firewall ürün ailesi olan ZYWALL USG serisi ürünlerde gene düşük maliyet ve başarılı performansı ile müşterilerimize öncelikli tavsiye ettiğimiz ürünlerdir. ZYWALL USG serisinin müşterilerimizin tüm isteklerine cevap verebiliyor olması, kullanıcı bazlı veya uygulama bazlı esnek kısıtlamalar ve uygulamalarda başarılı performansı ile göz doldurmaktadır. URL ve uylama bazlı kısıtlamalarda Content Filter ve Aplication Patrol servisleri, lokasyonlar arası kesintisiz VPN veya SSL VPN servisleri, yedeklilik hassasiyeti olan müşterilerimiz için claster Device HA servisleri de müşterilerimizin bu ürünü tercih nedenleri arasındadır.
TDM Zyxell in tüm bu ürün gurubunda uzman destek ve eğitim veren personeli ile, WAN ve LAN projelerinde yoğun kullandığı bir marka olmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra, Zxyxel Türkiye’ nin, destek ve dokümantasyon tarafındaki rakipsiz hizmeti ile de öne çıkmaktadır.

ZYXEL ÜRÜNLER İLE UYGULAMALAR:

• Adsl, Vdsl, Shdsl, ME hat kurulumları.

• Merkez/ Şube yapısında WAN kurulumları.

• VPN ve Voip bağlantı projeleri.

• Tekli ve yedekli firewall projeleri.

• VLAN ve WIFI projeleri.